Wygrać życie

Województwo Wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Wygrać życie

Data

22.4.2022, godz. 16:00

Miejsce

ul. Andrzeja Kowalczyka 1

Opis wydarzenia

Chcemy szerzyć dobro przez ewangelizację, pomoc medyczno-zdrowotną, pomoc rodzinie.

Będziemy świętować aż przez trzy dni! Zaprosiliśmy na nasze wydarzenie wielu psychologów, terapeutów po to, aby każdy, kto ma problem, chciałby o czymś porozmawiać mógł znaleźć pomoc. Szczególnie myślimy o uchodźcach, rodzinach.

Zaczniemy w piątek o godzinie 16:00 warsztatami psychologicznymi dla rodzin.

W sobotę startujemy o 11:00 warsztatami psychologicznymi dla młodzieży. Tego dnia planujemy jeszcze warsztaty z cytatami z Pisma Świętego. Będzie możliwość oddania krwi w mobilnym punkcie pobrań. Dodatkową atrakcją będą pokazy z policją. Dzień zakończy wspólna modlitwa adoracji-uwielbienia z młodzieżowymi zespołami muzycznymi. Koniec planujemy na godzinę 19:00/20:00.

W niedzielę zaczynamy o 13:00 warsztatami psychologicznymi dla osób duchownych. Później planujemy akcję powołaniową, spotkanie z młodzieżą. O 15:00 odmówimy uroczystą Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Szczytem Niedzieli Miłosierdzia będzie uroczysta Eucharystia sprawowana przez biskupa, przed którą wniesiemy pięć relikwii (m. in. Michała Archanioła – obrońcy Ukrainy, świętej siostry Faustyny). Całe wydarzenie zakończy się wieczorem uwielbienia prowadzonym przez przyjezdne zespoły młodzieżowe. Koniec planujemy na godzinę 20:00/21:00.

Zapraszamy!

Miejsce

Miejsca,
które są domem
Diecezja Kaliska

Niedługo pojawią się placówki dla tej diecezji

LOGO

Edyta Foryś

eforys@caritas.org.pl

tel.: 735 255 132

Magda Jaworska

mjaworska@caritas.org.pl

tel.: 735 255 127

LOGO CP