O NAS

O NAS

Dzień Dobra to radosne święto pomagania. Jest to także święto patronalne Caritas, największej organizacji charytatywnej w Polsce, która skupia wokół swoich inicjatyw pomocowych aż kilkadziesiąt tysięcy wolontariuszy!!! To ludzie w różnym wieku, od najmłodszych po seniorów, którzy czynią na co dzień OGROM DOBRA. 

Łączymy siły i w całym kraju organizujemy kilkaset wydarzeń, które wyjdą często poza mury budynków, parafii. Do udziału w nich zapraszamy wszystkich chętnych. Niech wydarzy się JAK NAJWIĘCEJ DOBREGO! Sprawdź, jakie wydarzenia odbędą się w Twojej okolicy i dołącz do radosnego świętowania 🙂 

JAKA JEST IDEA DNIA DOBRA?

To dzień, w którym szczególnie dostrzegamy, że dobro jest w nas, że #dobrajestwięcej! Pokażmy ile dobra jest w nas i co Caritas robi przez 365 dni w roku. Ucieszmy się sobą!

Razem z Wami idee miłosierdzia zamieniamy na spoTKANIE z drugim człowiekiem.

Słowo spoTKANIE kryje w sobie piękną etymologię TKANIE. Wspólne tkanie… dlatego zapraszamy do wyjątkowych spotkań w miejscach, które otaczamy szczególną miłością. Niech wydarzy się prawdziwe spoTKANIE i bycie w uważnej wspólnocie z innymi.

LOGO

Kontakt Caritas Polska:

dziendobra@caritas.org.pl

LOGO CP